Doradca laktacyjny

W Nursicare®, wiemy, jak ważna jest profesjonalna pomoc medyczna gdy ból uniemożliwia Ci normalne karmienie piersią.
Dlatego połączyliśmy nasze siły ze wspaniałymi położnymi laktacyjnymi z Wróżki Cycuszki, by wspólnie pomagać jeszcze skuteczniej.

Zamów konsultację

Nie czekaj, aż trudności związane z karmieniem piersią staną się przeszkodą! Nasza Poradnia Laktacyjna oferuje profesjonalne wsparcie i porady od doświadczonych konsultantek laktacyjnych. Dzięki nam zyskasz pewność, że troszczysz się o zdrowie i komfort swoje oraz swojego dziecka. Zapraszamy do umówienia się na konsultację – razem pomożemy Ci cieszyć się pięknym doświadczeniem jakim jest karmienie piersią!

Porada laktacyjna online

Karmienie piersią to naturalny, ale czasami wyjątkowo trudny proces dla wielu kobiet. Aby ułatwić matkom dostęp do profesjonalnego wsparcia, nasza Poradnia Laktacyjna Online oferuje konsultacje z doświadczonymi konsultantami laktacyjnymi w wygodny i bezpieczny sposób, bez konieczności opuszczania domu.

Porada laktacyjna w Poznaniu

Karmienie piersią to niezwykle ważny element w życiu zarówno matki, jak i dziecka. Jednak czasem bywa ono wyjątkowo trudne dla wielu kobiet. Aby ułatwić im dostęp do niezbędnego wsparcia, Poradnia Laktacyjna w Poznaniu oferuje konsultacje z doświadczonymi konsultantami laktacyjnymi w przyjaznym i komfortowym otoczeniu.

 

Pomagamy gdy

Odczuwasz ból podczas i po zakończeniu karmienia piersią

Każde przystawienie do piersi jest bolesne, brodawki są zaczerwienione lub pojawiły się na nich pęknięcia. Piersi są obrzmiałe, bolesne a skóra miejscowo ma wyższą temperaturę.

Masz trudności z karmieniem piersią​

Twoje dziecko nie potrafi chwytać brodawki, odrywa się od piersi, jest niespokojne. Chcesz poznać więcej technik karmienia piersią.

Potrzebujesz pomocy w doborze laktatora

Chcesz dobrać idealny lejek, dopasowany do rozmiaru twojego biustu, poznać rodzaje laktatorów by zakupić model idealnie skrojony do twoich potrzeb.

Chcesz się przygotować do karmienia piersią przed porodem

Oczekujesz narodzin swojego dziecka, chcesz zawczasu nauczyć się wszystkich technik przystawiania malucha do piersi. Spodziewasz się narodzin bliźniąt lub już wiesz, że będziesz rodzić poprzez cesarskie cięcie.

Nasze położne

mgr Anna Bazydło

położna laktacyjna, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna

mgr Ewa Zielińska

położna laktacyjna, edukatorka ds. laktacji